О назначении Карабаева М. К.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 328
Назначить Карабаева Марата Каримжановича Министром транспорта Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

М.К. Қарабаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 328 Жарлығы.
Марат Кəрімжанұлы Қарабаев Қазақстан Республикасының Көлік министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ