О назначении Шаккалиева А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 329
Назначить Шаккалиева Армана Абаевича Министром торговли и интеграции Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.А. Шаққалиевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 329 Жарлығы.
Арман Абайұлы Шаққалиев Қазақстан Республикасының Сауда жəне интеграция министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ