О назначении Сулейменова Т. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2023 года № 334
Назначить Сулейменова Тимура Муратовича Председателем Национального Банка Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Т.М. Сүлейменовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 334 Жарлығы.
Тимур Мұратұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ