О Сапарове А. С.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2023 года № 336
Назначить Сапарова Айдарбека Сейпелловича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.С. Сапаров туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 336 Жарлығы.
Айдарбек Сейпілұлы Сапаров Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ