О назначении Карашукеева Е. Ш.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 сентября 2023 года № 341
Назначить Карашукеева Ербола Шыракпаевича акимом Жамбылской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.Ш. Қарашөкеевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 341 Жарлығы.
Ербол Шырақпайұлы Қарашөкеев Жамбыл облысының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ