О назначении Шахарова А. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 сентября 2023 года № 344
Назначить Шахарова Асхата Берлешевича акимом Актюбинской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.Б. Шахаровты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 344 Жарлығы.
Асхат Берлешұлы Шахаров Ақтөбе облысының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ