О назначении Сыздыкбекова Г. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 сентября 2023 года № 345
Назначить Сыздыкбекова Габита Абдимажитовича акимом города Шымкента.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Ғ.Ә. Сыздықбековті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 345 Жарлығы.
Ғабит Əбдімəжитұлы Сыздықбеков Шымкент қаласының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ