О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 9 января 2024 года № 431
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2022 года № 863 “О проведении встреч руководителей центральных исполнительных органов с населением”;
2) пункт 34 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2023 года № 195 “О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан”.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 9 қаңтардағы № 431 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің:
1) "Орталық атқарушы органдар басшыларының халық пен кездесулерін өткізу туралы" 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 863 Жарлығының;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 195 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 34-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ