О назначении Нуртлеу М.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 448
Назначить Нуртлеу Мурата Абугалиулы Заместителем Премьер-Министра – Министром иностранных дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

М.Ә. Нұртілеуді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 448 Жарлығы.
Мұрат Əбуғалиұлы Нұртілеу Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ