О назначении Жаксылыкова Р.Ф.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 449
Назначить Жаксылыкова Руслана Фатиховича Министром обороны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Р.Ф. Жақсылықовты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 449 Жарлығы.
Руслан Фатихұлы Жақсылықов Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ