О назначении Койшыбаева Г.Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 451
Назначить Койшыбаева Галымжана Тельмановича Заместителем Премьер-Министра – Руководителем Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Ғ.Т. Қойшыбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 451 Жарлығы.
Ғалымжан Тельманұлы Қойшыбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Үкімет Аппаратының Басшысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ