О Дадебаеве А.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 452
Назначить Дадебаева Айбека Аркабаевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

А.А. Дәдебаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 452 Жарлығы.
Айбек Арқабайұлы Дəдебаев Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ