О назначении Ескараева А.Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 453
Назначить Ескараева Азамата Несипбаевича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

А.Н. Есқараевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 453 Жарлығы.
Азамат Несіпбайұлы Есқараев Қазақстан Республикасының Əділет министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ