О назначении Такиева М.Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 457
Назначить Такиева Мади Токешовича Министром финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

М.Т. Такиевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 457 Жарлығы.
Мәди Төкешұлы Такиев Қазақстан Республикасының Қаржы министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев