О назначении Сапарова А.С.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 460
Назначить Сапарова Айдарбека Сейпелловича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

А.С. Сапаровты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 460 Жарлығы.
Айдарбек Сейпілұлы Сапаров Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев