О назначении Бейсембаева Г.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 463
Назначить Бейсембаева Гани Бектаевича Министром просвещения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Ғ.Б. Бейсембаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 463 Жарлығы.
Ғани Бектайұлы Бейсембаев Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ