О назначении Нысанбаева Е.Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 465
Назначить Нысанбаева Ерлана Нуралиевича Министром экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Е.Н. Нысанбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 465 Жарлығы.
Ерлан Нұралыұлы Нысанбаев Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ