О назначении Нурбека С.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 466
Назначить Нурбека Саясата Министром науки и высшего образования Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

С. Нұрбекті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 466 Жарлығы.
Саясат Нұрбек Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ