О назначении Нуржигитова Н.М.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 467
Назначить Нуржигитова Нуржана Молдияровича Министром водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Н.М. Нұржігітовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 467 Жарлығы.
Нұржан Молдиярұлы Нұржігітов Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ