О назначении Балаевой А.Г.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 468
Назначить Балаеву Аиду Галымовну Министром культуры и информации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

А.Ғ. Балаеваны тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 468 Жарлығы.
Аида Ғалымқызы Балаева Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ