О назначении Жакуповой С.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 471
Назначить Жакупову Светлану Кабыкеновну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

С.Қ. Жақыпованы тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 471 Жарлығы.
Светлана Қабыкенқызы Жақыпова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ