О назначении Шарлапаева К.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 472
Назначить Шарлапаева Каната Бисимбаевича Министром промышленности и строительства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қ.Б. Шарлапаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 472 Жарлығы.
Қанат Бисимбайұлы Шарлапаев Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ