О назначении Шаккалиева А.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 473
Назначить Шаккалиева Армана Абаевича Министром торговли и интеграции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

А.А. Шаққалиевті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 473 Жарлығы.
Арман Абайұлы Шаққалиев Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ