О Нурпеисове А.Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2024 года № 474
Назначить Нурпеисова Асата Булатовича Управляющим делами Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

А.Б. Нұрпейісов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 7 ақпандағы № 474 Жарлығы.
Асат Болатұлы Нұрпейісов Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ