О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 538 "Об утверждении Концепции Республики Казахстан в сфере официальной помощи развитию"
Указ Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2024 года № 478
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 538 "Об утверждении Концепции Республики Казахстан в сфере официальной помощи развитию".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Қазақстан Республикасының Дамуға ресми көмек саласындағы тұжырымдамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 538 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 12 ақпандағы № 478 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Дамуға ресми көмек саласындағы тұжырымдамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 538 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ