О Малахове Д.М.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 февраля 2024 года № 480
Назначить Малахова Дмитрия Михайловича Председателем Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Д.М. Малахов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 480 Жарлығы.
Дмитрий Михайлович Малахов Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ