О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2006 года № 140 "О Комиссии по вопросам помилования при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 2024 года № 594
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2006 года № 140 "О Комиссии по вопросам помилования при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по вопросам помилования при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Асанову Жанну Бейсентаевну
депутата Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию),
Аубакирову Индиру Ураловну
доктора юридических наук (по согласованию);
вывести из состава указанной Комиссии: Лукина А.И., Каудырова Т.Е.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кешірім жасау мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 шілдедегі № 140 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 594 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында
жариялануға тиiс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кешірім жасау мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 шілдедегі № 140 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кешірім жасау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Асанова Жанна Бейсентайқызы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша),
Әубәкірова Индира Оралқызы
заң ғылымдарының докторы (келісім бойынша);
аталған Комиссияның құрамынан: А.И. Лукин, Т.Е. Қаудыров шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев