О присвоении звания "Халық қаһарманы" Токпакбаеву С. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2024 года № 649
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За выдающиеся заслуги перед Республикой Казахстан присвоить звание "Халық қаһарманы" с вручением знака особого отличия – Золотой звезды и ордена "Отан" Токпакбаеву Сату Бесимбаевичу – государственному деятелю.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

С.Б. Тоқпақбаевқа "Халық қаһарманы" атағын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 649 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасына сіңірген аса үздік еңбегі үшін мемлекет қайраткері Сəт Бесімбайұлы Тоқпақбаевқа "Халық қаһарманы" атағы беріліп, айрықша ерекшелік белгісі – Алтын жұлдыз бен "Отан" ордені тапсырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев