О назначении Рыспекова Д. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2024 года № 671.
Назначить Рыспекова Дастана Адаевича акимом области Ұлытау.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Д.А. Рыспековті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 671 Жарлығы
Дастан Адайұлы Рыспеков Ұлытау облысының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ