О назначении Кушерова Н. О.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2025 года № 761.
Назначить Кушерова Нуралхана Оралбаевича акимом Туркестанской области.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Н.О. Көшеровті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 761 Жарлығы.
Нұралхан Оралбайұлы Көшеров Түркістан облысының əкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ