О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 марта 2024 года № 494 "О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право"
Указ Президента Республики Казахстан от 15 февраля 2025 года № 789.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 марта 2024 года № 494 "О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право" следующее изменение:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Министра юстиции Республики Казахстан Сарсембаева Ерлана Жаксылыковича заместителем члена Венецианской комиссии от Республики Казахстан.".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 7 наурыздағы № 494 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 15 ақпандағы № 789 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 7 наурыздағы № 494 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Әділет министрі Ерлан Жақсылықұлы Сәрсембаев Қазақстан Республикасынан Венеция комиссиясы мүшесінің орынбасары болып тағайындалсын.".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев