Об Иргалиеве А.А.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 февраля 2025 года № 801
Назначить Иргалиева Асета Армановича Председателем Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Ә.А. Ерғалиев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 28 ақпандағы № 801 Жарлығы.
Әсет Арманұлы Ерғалиев Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев