О назначении Нагаспаева Е.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 28 февраля 2025 года № 803
Назначить Нагаспаева Ерсайына Каиргазиевича Министром промышленности и строительства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Е.Қ. Нағаспаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 28 ақпандағы № 803 Жарлығы.
Ерсайын Қайырғазыұлы Нағаспаев Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев