Об откpытии Посольства Республики Казахстан в Федеpативной Республике Геpмания
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 9 янваpя 1993 г. N 1054
В связи с установлением дипломатических отношений Республики Казахстан с Федеративной Республикой Германия постановляю:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в г. Бонне.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия.
Президент Республики Казахстан

Германия Федеративтiк Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1054
Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк Республикасымен дипломатиялық қатынас орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Бонн қаласында Қазақстан Республикасының Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Германия Федеративтiк Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат кестесi мен шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi