Об откpытии Посольства Республики Казахстан во Фpанцузской Республике
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 9 янваpя 1993 г. N 1055
В связи с установлением дипломатических отношений Республики Казахстан с Французской Республикой постановляю:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в г. Париже.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан во Французской Республике.
Президент Республики Казахстан

Француз Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1055
Қазақстан Республикасының Француз Республикасымен дипломатиялық қатынастар орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Париж қаласында Қазақстан Республикасының Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Француз Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат кестесiмен шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi