Об откpытии Полномочного пpедставительства (Посольства) Республики Казахстан в Российской Федеpации
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 9 янваpя 1993 г. N 1058
В связи с установлением дипломатических отношений между Республикой Казахстан и Российской Федерацией ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть Полномочное представительство (Посольство) Республики Казахстан в Российской Федерации, передав ему служебные и производственные площади, гостиничный комплекс, транспортные средства Полномочного представительства Республики Казахстан в Российской Федерации.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан:
определить штатное расписание и смету расходов Полномочного представительства (Посольства) Республики Казахстан в Российской Федерации;
утвердить в месячный срок Положение о Полномочном представительстве (Посольстве) Республики Казахстан в Российской Федерации.
3. Признать утратившими силу Указы Президента Республики Казахстан от 28 октября 1991 г. N 487 "Об образовании Постоянного представительства Казахской ССР в РСФСР" и от 12 июня 1992 г. N 804 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Казахской ССР "Об образовании Постоянного представительства Казахской ССР в РСФСР" от 28 октября 1991 г. N 487".
Президент Республики Казахстан

Ресей Федерациясында Қазақстан Республикасының Өкiлеттi өкiлдiгiн (Елшiлiгiн) ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1058
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасында дипломатиялық қатынастар орнатылуына байланысты қаулы етемiн:
1. Ресей Федерациясында Қазақстан Республикасының Өкiлеттi өкiлдiгi (Елшiлiгi) ашылып, оған Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлдiгiнiң қызмет пен өндiрiстiк алаңдары, мейманхана кешенi, көлiк құралдары берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасының Өкiлеттi өкiлдiгiнiң (Елшiлiгiнiң) штат кестесi мен шығыстарының сметасын анықтасын;
бiр ай мерзiмде Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасының Өкiлеттi өкiлдiгi (Елшiлiгi) туралы Ереженi бекiтсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақ КСР-iнiң РКФСР-дегi Тұрақты өкiлдiгiн құру туралы" 1991 жылғы 28 қазандағы N 487 және "Қазақ КСР Президентiнiң "Қазақ КСР-iнiң РКФСР-дегi Тұрақты өкiлдiгiн құру туралы" 1991 жылғы 28 қазандағы N 487 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1992 жылғы 12 маусымдағы N 804 Жарлықтарының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi