Об упpазднении Высшего экономического совета Республики Казахстан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 5 маpта 1993 г. N 1149
1. Упразднить Высший экономический совет Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу Указ Президента Республики Казахстан от 21 ноября 1990 года N 89 "Об образовании Высшего экономического совета Казахской ССР" и постановлением Президента Республики Казахстан от 17 мая 1992 года N 785 "Вопросы Высшего экономического совета Республики Казахстан".
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Жоғарғы экономикалық кеңесiнiң таратылуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1149
1. Қазақстан Республикасының Жоғары экономикалық кеңесi
таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақ КСР-ның
Жоғары экономикалық кеңесiн құру туралы" 1990 жылғы 21 қарашадағы
N 89 Жарлығының және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан
Республикасы Жоғары экономикалық кеңесiнiң мәселелерi" туралы
1992 жылғы 17 мамырдағы N 785 қаулысының күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi