Об откpытии Посольства Республики Казахстан в Республике Индия
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 15 июня 1993 г. N 1225
В связи с установлением дипломатических отношений Республики
Казахстан с Республикой Индия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в г. Дели.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное
расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в
Республике Индия.
Президент
Республики Казахстан

Үндiстан Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 15 маусым N 1225
Қазақстан Республикасының Үндiстан Республикасымен дипломатиялық
қатынастар орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Дели қаласында Қазақстан Республикасының Елшiлiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Үндiстан
Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат кестесi мен
шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi