Об откpытии Посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 20 янваpя 1994 г. N 1513
В связи с установлением дипломатических отношений Республики Казахстан с Исламской Республикой Пакистан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в г. Исламабаде.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Пакистан.
Президент Республики Казахстан

Пәкістан Ислам Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1994 жылғы 20 қаңтар N 1513
Қазақстан Республикасының Пәкістан Ислам Республикасымен
дипломатиялық қатынастар орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Исламабад қаласында Қазақстан Республикасының Елшiлiгi
ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Пәкістан Ислам
Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат кестесi
мен шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi