О назначении Шайкенова Н.А. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром юстиции
Указ Президента Республики Казахстан от 3 июля 1995 г. N 2358
Назначить Шайкенова Нагашбая Амангалеевича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром юстиции.
Президент
Республики Казахстан

Н.А.Шәйкеновтi Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң орынбасары - Әдiлет министрi етiп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 3 шiлдедегi N 2358
Нағашыбай Аманғалиұлы Шәйкенов Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң орынбасары - Әдiлет министрi болып
тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi