О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 28 апреля 1995 г. N 2247 и признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 1995 г. N 2394 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Дополнить абзац девятый пункта 1 статьи 16 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 28 апреля 1995 г. N 2247 U952247_ "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" после цифр "6-7" цифрой "14".
2. Признать утратившими силу следующие Указы Президента Республики Казахстан:
Указ Президента Казахской ССР от 26 апреля 1990 г. N 2 "О дополнительных льготах инвалидам, участникам Великой Отечественной войны, воинам-интернационалистам, семьям погибших военнослужащих" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1990 г., N 19, ст. 207);
Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 1993 г. N 1194 "О дополнительных льготах Героям Советского Союза и полным кавалерам ордена Славы - участникам Великой Отечественной войны 1941-1945 годов" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 15, ст. 174);
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 г. N 1804 "О дополнительных мерах по социальной поддержке участников и инвалидов Великой Отечественной войны" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 32, ст. 348);
Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 10 апреля 1995 г. N 2190 "О дополнительных мерах по социальной поддержке вдов воинов, погибших в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.".
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 2247 Заң күшi бар Жарлығына толықтырулар енгiзу және кейбiр актiлердiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 31 шiлдедегі N 2394 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ I-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 2247 Заң күшi бар Жарлығының 16-бабы I-тармағының тоғызыншы абзацы "6-7" цифрынан кейiн "14" цифрымен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мына Жарлықтарының күшi жойылған деп танылсын:
"Ұлы Отан соғысының мүгедектерiне, қатысушыларына, интернационалист-жауынгерлерге, қаза тапқан әскери қызметшiлердiң семьяларына қосымша жеңiлдiктер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1990 жылғы 26 сәуiрдегi N 2 Жарлығы (Қазақ ССР Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1990 ж., N 19, 207-құжат);
"1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысына қатысушы Кеңес Одағының Батырлары мен Даңқ орденiнiң толық иегерлерiне қосымша жеңiлдiктер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 мамырдағы N 1194 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж.,N 15, 174-құжат);
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiн әлеуметтiк қолдау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 15 шiлдедегi N 1804 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 32, 348-құжат);
"1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердiң жесiрлерiн әлеуметтiк қолдау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 10 сәуiрдегi N 2190 Заң күшi бар Жарлығы.
3. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi