О судьях Конституционного Суда Республики Казахстан
У К А З Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2552
Освободить Баишева Жолымбета Нурахметовича, Башаримову Людмилу Илларионовну, Джалмуханбетова Кенеса Джексенбековича, Ихсанова Урдагали Кажгалиевича, Касимова Сабыра Ахметжановича, Малиновского Виктора Александровича, Нурмагамбетова Аманжола Магзумовича, Ударцева Сергея Федоровича от занимаемых ими должностей судей Конституционного Суда Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының судьялары туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 19 қазан N 2552
Жолымбет Нұрахметұлы Бәйiшев, Людмила Илларионовна Башаримова, Кеңес Жексенбекұлы Жалмұханбетов, Ордағали Қажғалиұлы Ықсанов, Сабыр Ахметжанұлы Қасымов, Виктор Александрович Малиновский, Аманжол Мағзұмұлы Нұрмағанбетов, Сергей Федорович Ударцев өздерi атқарып келген Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының судьялары қызметтерiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi