Об Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 2565.
В соответствии с пунктом 19 статьи 44 Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Образовать Администрацию Президента Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - Указом Президента РК от 30 ноября 1996 г. N 3242.
2. (Пункт 2 утратил силу - Указом Президента РК от 11 февраля 2002 г. N 805).
3. (Пункт 3 утратил силу - Указом Президента РК от 30 ноября 1996 г. N 3242).
4. - 5. (Пункты 4 и 5 утратили силу - Указом Президента РК от 11 февраля 2002 г. N 805).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 қазандағы N 2565 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44 бабының 19 тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Президентінің 1996.11.30. N 3242 жарлығымен.
2. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2002.02.11. N 805 жарлығымен.
3. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1996.11.30. N 3242 жарлығымен.
4. - 5. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2002.02.11. N 805 жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президентi