О признании утратившим силу постановления Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 г. N 1801 "О подготовительных мерах по переносу столицы Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 2585
Постановляю:
1. Признать утратившим силу постановление Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 г. N 1801 "О подготовительных мерах по переносу столицы Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының астанасын көшiру жөнiнiдегi дайындық шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 15 шiлдедегi N 1801 Қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң ЖАРЛЫҒЫ 1995 жылғы 20 қазан N 2585
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының астанасын көшiру жөнiндегi
дайындық шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1994 жылғы 15 шiлдедегi N 1801 Қаулысының күшi жойылған деп
танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi