О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 г. N 1287
Указ Президента Республики Казахстан от 23 ноября 1995 г. N 2654
В целях совершенствования управления, формирования рыночных отношений и ускорения процесса приватизации в горно-металлургическом комплексе постановляю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 г. N 1287 "О совершенствовании государственного регулирования горно-металлургическим комплексом" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 22, ст. 273).
2. Ввести в действие настоящий Указ со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1287 Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1995 жылғы 23 қараша N 2654
Кен-металлургия кешенiнде басқаруды жетiлдiру, нарықтық
қатынастарды қалыптастыру мен жекешелендiру процесiн жеделдету
мақсатында қаулы етемiн:
1. "Кен-металлургия кешенiн мемлекеттiк реттеудi жетiлдiру
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23
маусымдағы N 1287 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1993 ж., N 22. 273-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi