Об открытии Постоянного Представительства Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в Женеве (Швейцарская Конфедерация)
Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 2664
1. В целях укрепления и развития международных связей Республики Казахстан, повышения эффективности работы представителей Казахстана при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организаций в Женеве (Швейцарская Конфедерация) открыть Постоянное Представительство Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций в других международных организациях в Женеве.
2. Правительству Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Постоянного Представительства Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в Женеве (Швейцарская Конфедерация).
Президент Республики Казахстан

Женевадағы (Швейцария Конференциясы) Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Бөлiмшесi мен басқа халықаралық ұйымдар жанында Қазақстан Респубикасының Тұрақты өкiлдiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 4 желтоқсандағы N 2664
1. Қазақстан Республикасының халықаралық байланыстарын нығайту мен дамыту, Женевадағы (Швейцария Конференциясы) Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Бөлiмшесi мен басқа халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан өкiлдерi жұмысының тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында Женевадағы Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Бөлiмшесi мен басқа халықаралық ұйымдар жанында Қазақстан Республикасының Тұрақты өкiлдiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi Женевадағы (Швейцария Конференциясы) Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Бөлiмшесi мен басқа халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан Республикасы Тұрақты Өкiлдiгiнiң штат кестесi мен шығыс сметасын анықтайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi