Об открытии Посольства Республики Казахстан в Швейцарской Конфедерации
Указ Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 2665
В связи с установлением дипломатических отношений Республики
Казахстан с Швейцарской Конфедерацией постановляю:
Открыть в г. Берне Посольство Республики Казахстан в Швейцарской
Конфедерации.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Швейцария Конференциясындағы Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 4 желтоқсандағы N 2665
Қазақстан Республикасының Швейцария Конференциясымен
дипломатиялық қатынастар орнатуына байланысты қаулы етемiн:
Берн қаласында Қазақстан Республикасының Швейцария
Конференциясындағы Елшiлiгi ашылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi