Об открытии Посольства Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия
Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1995 г. N 2681
В связи с установлением дипломатических отношений Республики Казахстан с Королевством Саудовская Аравия
постановляю:
1. Открыть Посольство Республики Казахстан в городе Эр-Рияде.
2. Правительству Республики Казахстан определить штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия.
Президент Республики Казахстан

Сауд Арабиясы Корольдiгiнде Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 13 желтоқсандағы N 2681
Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдiгiмен
дипломатиялық қатынас орнатуына байланысты қаулы етемiн:
1. Эр-Рияд қаласында Қазақстан Республикасының Елшiлiгi
ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi Қазақстан Республикасының
Сауд Арабиясы Корольдiгiндегi Елшiлiгiнiң штат кестесi мен
шығыстарының сметасын анықтасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi