О переименовании Свердловского района Жамбылской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 г. N 2696
Учитывая ходатайства исполнительных,  представительных органов  и
пожелания общественности  Жамбылской области,  на основании заключения
Государственной ономастической комиссии при  Правительстве  Республики
Казахстан постановляю:
Переименовать Свердловский район Жамбылской области в  Байзакский
район.
Президент
Республики Казахстан

Жамбыл облысындағы Свердлов ауданының атын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 20 желтоқсан N 2696
Жамбыл облысының атқарушы, өкiлдi органдарының өтiнiштерi мен
жұртшылығының тiлектерiн есере отырып, Қазақстан Республикасының
Үкiметi жанындағы Мемлекеттiк ономастикалық комиссиясының
қорытындысы негiзiнде қаулы етемiн:
Жамбыл облысындағы Свердлов ауданының аты Байзақ ауданы болып
өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi