О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
У к а з Президента Республики Казахстан от 5 сентября 1996 г. N 3097
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2541 "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 33, ст.409) ПОСТАНОВЛЯЮ:
Признать утратившими силу:
пункты 1-3, 7-10 Указа Президента Республики Казахстан от 7 февраля 1992 г. N 600 "О совершенствовании организации и деятельности органов государственного управления Республики Казахстан в условиях экономической реформы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 4, ст.54);
Указ Президента Республики Казахстан от 9 июня 1993 г. N 1219 "Об  упорядочении системы центральных органов исполнительной власти" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст.224);
Указ Президента Республики Казахстан от 9 июня 1993 г. N 1221 "О составе Кабинета Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 226);
распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 сентября 1993 г. N 1355 "О перечне должностей по Отделу правоохранительных органов Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 5 қыркүйектегi N 3097
"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарының құрылымын жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2541 U952541_ Жарлығына сәйкес (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 33, 409-құжат) қаулы етемiн:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Экономикалық реформа жағдайында Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының ұйымдастырылуы мен қызметiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 7 ақпандағы N 600 Жарлығының 1-3, 7-10-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 4, 54-құжат);
"Атқарушы өкiметтiң орталық органдарының жүйесiн ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 9 маусымдағы N 1219 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 19, 224-құжат);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 9 маусымдағы N 1221 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж, N 19, 226-құжат);
"Қазақстан Республикасы Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Құқық қорғау органдары бөлiмi бойынша лауазымдар тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 қыркүйектегi N 1355 өкiмi.
Қазақстан Республикасының
Президентi